Xbox Game Pass Mart ayı için 6 yeni oyun daha geliyor!

0

Xbox Game Pass kullanıcılarına sevindiren haber. Xbox Game Pass özelliğine gelecek olan Mart ayı oyunları duyurulmuştu fakat Xbox resmi hesabı bugün yaptığı açıklamayla beraber Mart ayı için listede olmayan 6 oyunu daha getiriyor. Türünün oldukça güzel örnekleri olan bu oyunlar Xbox Game Pass kullanıcılarını epey bir süre oyalamaya yetecektir. İşte bahsettiğimiz 6 yeni oyun:

  • Deus Ex: Man Kind Devided – 21 Mart
  • What Remains of Edit Finch – 21 Mart
  • The Walking Dead: Michonne – 28 Mart
  • Vampyr – 28 Mart
  • Operancia: The Stolen Sun – 29 Mart
  • Marvel vs. Capcom Infinite – 1 Nisan

Eklenecek bu oyunlarla Xbox çoğu oyuncunun ilgisini çekmeyi başardı. Çünkü 2019 senesi oyunlar açısında 2018 kadar zengin bir sene değil. Bu sebepten 2018 senesinde her ay oynadığımız AAA oyunları bu sene bulamıyoruz. Xbox’da bu açığı iyi kullanarak oyuncuların oyunsuz kaldığı şu aylarda onlara tam 6 tane kaliteli, farklı türde oyunlar veriyor. Üstelik 1 Nisan’da gelecek olan Marvel oyunu ile süper kahraman dünyasını sevenleri de heyecanlandırmayı başarıyor. Eğer siz de bu oyunları denemek istiyorsanız Game Pass özelliği ilk ay ücretsiz bir şekilde başlatılabiliyor. Onun sonrasında ise istediğiniz paketi seçerek oyun satın almaktan daha uygun fiyata bir sürü oyun elde edebilirsiniz. Xbox Game Pass üzerinde sadece bu saydığımız oyunlar yok. PUBG, Fornite, Forza, Crackdown 3 gibi oyuncularca ilgi görev oyunlar da var. Eğer bu sistem hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

Xbox game pass

Xbox Game Pass Nedir?

Xbox Game Pass oyunları satın almak yerine aylık olarak oyunlara erişim hakkı veren bir sistem. Bu sistem sayesinde tek bir oyuna 500 TL ücret ödemek yerine ilk ayınızda 5 TL sonrasında ki aylarda da 60 TL gibi bir ücret ödeyerek yüzlerce oyuna sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca belirtmemiz gerek ki bu sistemin orijinal fiyat politikası. Eğer indirimleri takip ederseniz platforma 1 TL gibi bir ücretle bile üye olabilirsiniz.

Piyasada Xbox Game Pass’e benzeyen birçok sistem bulunmakta. Lakin Game Pass tüm bu sistemlerden daha kapsamlı özelliklere sahip. Mesela bunlardan bir tanesi Xbox Play Anywhere. Bu uygulama sayesinde eski Xbox oyunlarını yeni konsollarda veya PC platformunda oynayabiliyorsunuz. Bu destek henüz tüm oyunlar için yok lakin her geçen gün oyunların sayısı artıyor.

Leave A Reply

Your email address will not be published.