Stranger Things 3.Sezonun Fragmanı Yayınlandı!

0

Netflix, yeni dizilerini ardı ardına çıkartmaya devam ederken hali hazırda olan dizilerin yeni sezonları için de kullanıcılarını bekletmeye devam ediyor. Son yılların en çok konuşulan dizilerinden bir tanesi olan Stranger Things yeni sezonu için de bir süredir bir bilinmezlik hakimdi. Normal şartlarda 2018’in sonlarına doğru gelmesi beklenen Stranger Things 3. sezon 2019’a ertelenmesi ile dizinin sevenlerinin kafası daha çok karıştı. Bu erteleme pek çok kişi tarafından kötü bir işaret olarak düşünülse de Netflix yetkilileri, sıkıntılı bir durum olmadığını ve dizinin yazarlarının daha iyi işler çıkarabilmesi için daha fazla zamana ihtiyaç duyduklarını açıkladı. İşte bu karışıklıkların arasında 3.sezonla ilgili bildiklerimiz.

Stranger Things 3.Sezon Ne Zaman Başlıyor?

2.sezonda yaşanan gizem ve gerilim dolu anların ardından, dizi yeni sezona dair ufak umut kırıntıları vererek sonlanmıştı. Yeni yıl, Stranger Things sevenlere uğurlu geldi ve yılın ilk saatlerinde Netflix resmi hesaplarından 3.sezonun 4 Temmuz 2019’da başlayacağını resmi olarak duyurdu. Böylece sekiz bölümden oluşacak bu yeni sezon için yaz aylarını beklememiz gerektiği anlaşıldı.

Stranger Things 3.Sezon Oyuncuları:

Bu yeni sezonla birlikte en çok merak edilenlerden bir tanesi de oyuncu kadrosu oldu. Ana kadrodan Millie Bobby Brown (Eleven), Mike (Finn Wolfhard), Gaten Matarazzo (Dustin), Caleb McLaughlin (Lucas) ve Will (Noah Schnapp) hepsi yeni sezonda yer alacak. Aynı zamanda, Winona Ryder (Joyce), David Harbour (Hopper), Natalia Dyer (Nancy), Charlie Heaton (Jonathan), Joe Keery (Steve) ve Sadie Sink (Max)’de 3. sezon kadrosuna dahil edilmiş.

Yeni Sezonda Neler Olacak?

Yeni yayınlanan resmi fragman bize gösteriyor ki hepimizi macera dolu bir yaz bekliyor. Hepimiz üzerinde etkili olan zaman, dizideki çocuklarımızı da etkilemiş olacak ki bu yeni fragman büyümenin zorlukları ile mücadele edecek olan gençlerleri seyredeceğimizin ipucunu veriyor. Yani anlayacağınız bizi ergenlik problemleri ile dolu bir sezon bekliyor olacak. Aynı zamanda bu yeni sezonda Eleven’ın gündelik hayata karışmasının eğlenceli anlarını izleyeceğiz. Ayrıca Will’in bitmek tükenmek bitmeyen çileli hallerini ve Steve’in yeni maceralara yelken açışını da izleme fırsatı edineceğiz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.