Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2019 ne zaman başlayacak?

0

Senelerden beri insanların severek kullandığı oyun mağazası ve kütüphanesi olan Steam bilindiği üzere her sene çeşitli tarihlerde büyük indirimler yapıyor. Bu indirimlerin içerisinde de birçok oyun, uygulama veya bundle ismi verilen paketler indirime giriyor. Eğer bir oyun almak istiyorsanız ve fiyatından şikayetçiyseniz yapmanız gereken en iyi şey o oyun için indirim tarihlerini beklemek olacaktır. Eğer Steam Cadılar Bayramı İndirimleri dışındaki diğer Steam 2019 İndirimleri için de meraklıysanız ”2019 Bütün Steam İndirimleri ve Tarihleri” yazımıza göz atabilir ve bütün detayları öğrenebilirsiniz.

Tarihler 23 Haziran 2019’u gösterdiğinde Steam Yaz İndirimleri bizlerle buluşmuştu. Ayrıca indirimler tek başına gelmeyerek beraberinde birkaç etkinlik de getirdiler. Steam Yaz İndirimleri geride kaldığına göre şimdiyse önümüzdeki en yakın indirim Steam Cadılar Bayramı İndirimi (Steam Halloween Sale). Bu indirim kapsamında ağırlıklı olarak korku oyunları indirime giriyor ve sevenleriyle buluşuyor. Fakat merak etmeyin Steam Cadılar Bayramı İndirimi 2019 içerisinde sadece korku oyunları indirime girmeyecek. Sevilen birçok oyunda büyük indirimler göreceğiz.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2019 ne zaman başlıyor?

Herkesin büyük merakla beklediği Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2019, Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2018 senesinde yapılan tarihle yakın tarihlerde yapılacak. Kesin olarak söylenmiş bir tarih olmasa da indirimlerin 24 Ekim Perşembe günü başlaması bekleniyor. Eğer Steam Cadılar Bayramı İndirimleri saat kaçta başlıyor diye soracak da olursanız: Bunun için de kesin bir tarih söylenmese de bu indirimler Türkiye saatine göre 20.00 ile 22.00 arasında başlıyor. Eğer almayı beklediğiniz bir oyun varsa fazla aceleci davranmayın ve iyi düşünün. Çünkü Steam indirimleri ortalama 7 gün ile 12 gün arasında sürüyor.

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2019

Steam Cadılar Bayramı İndirimleri Oyun Tavsiyeleri:

Cadılar bayramının ruhuna uygun olarak bizler de sizlere bu dönem için sevdiğimiz, basınca başarılı bulunan ve yüksek puanlar alan korku oyunları önereceğiz. Eğer bunlardan en az birini denemediyseniz çok şey kaybediyorsunuz.

  • Outlast 2: 16,66 TL
  • SOMA: 9,80 TL
  • The Walking Dead: 9,75
  • Alien: Isolation: 14,75
  • Left 4 Dead 2: 3,70
  • Outlast: 6,20
  • Dead by Daylight: 15,50

Bu oyunların dışında birçok oyun da Steam Cadılar Bayramı İndirimleri 2019 sırasında listedeki yerini alacak. Ayrıca eğer Valve oyunlarından bazılarını almak gibi bir planınız varsa Valve’ın ”Orange Box” isimli oyun paketini almanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu paket içerisinde popüler Valve oyunlarını barındırıyor. Bu oyunlarsa en iyi yanı neredeyse asla eskimiyor oluşları

Leave A Reply

Your email address will not be published.

dmatic interstitial 800x600 Ad Code START -->