Sex Education 2. Sezon Çekimleri Başladı

0

Dünyaca ünlü dizi, film, belgesel seyretme platformu Netflix bilindiği üzere harici yapımları paylaşmanın yanı sıra kendi yapımlarını yapıp paylaşıyor. Bu yapımlardan çoğunluğu istenen başarıyı yakalamayıp ortalama bir yapım olsa da Netflix zaman zaman başarılı işler de yapmayı başarabiliyor. Bunlardan birinin örneği olan Sex Education ise ilk sezonuyla aklımızda güzel bir gençlik dizisi olarak kaldı. İlk sezonunun kısa oluşu ve tadında bitişinin ardından insanlar yeni sezonun ne zaman geleceğini sorgulamaya başladılar. Uzun zamandır diziden bir haber gelmiyorken tarihler 3 Mayıs’ı gösterdiğinde ise Sex Education 2. sezon için çekimlerin başladığını öğrendik.

Eğer dizinin 2. Sezon oyuncu kadrosu, ne zaman başlayacağı, konusunun ne olacağı ve diğer detaylarla ilgili bilgi almak istiyorsanız, buraya tıklayarak yeni sezon hakkında bildiğimiz her şeye göz atabilirsiniz.

Sex Education geri dönüyor!

Netflix’in sevilen dizisinin yeni sezonuyla döneceğine hepimiz neredeyse emindik. Fakat yapımcıdan ve Netflix penceresinden bir duyuru yapılmaması bizleri meraka sürüklüyordu. Daha sonra merakımız son buldu ve Sex Education 2. sezon onay aldı. Bir süre süren sessizliğin arından ise 3 Mayıs günü Sex Education yeni sezonunun çekimleri başladı.

Netflix her ne kadar bir bilgi paylaşmasa da Sex Education 2. sezon oyuncuları, dizinin ilk sezon oyuncularıyla aynı olacak. Bunun yanı sıra bildiğimiz üzere ilk sezonun sonunda lise mezuniyetlerini kutluyorlardı. Bu yüzden yeni sezonda olacaklar büyük bir soru işareti gibi geliyor. Otis ve Maeve hala seanslara devam edebilecekler mi? Arkadaşlıkları ne şekilde devam edecek veya beraber olacaklar mı? Gibi birçok soru işareti bu sezon cevaplanacak gibi duruyor.

Sex Education 2. Sezon

Sex Education 2. sezon ne zaman başlıyor?

Sevilen dizinin yeni sezonunun başlangıcı için kesin bir tarih konmadı. Fakat çekimler başladığına göre yakın zamanda bunlarla ilgili de bir bilgi alabiliriz gibi geliyor. Ayrıca tahminimizce dizinin kaç bölüm olacağını da yakın paylaşacaklardır. Dizinin çıkış tarihine dönmek gerekirse 2019 sonu 2020 başı sanırım yapabileceğimiz en iyi tahmin olacaktır.

Eğer güncel Sex Education haberleri gözünüzden kaçsın istemiyorsanız sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.