Bu ay çıkacak oyunlar (Nisan 2019)

0

2018 senesi oyunlar açısından bizi epey mutlu eden bir sene olmuştu. God of War, Red Dead Redemption 2, Spider-Man derken senenin ağzımızda bıraktığı tat oldukça güzel. Fakat 2019 oyunlar açısından 2018 kadar zengin bir yıl olmayacak gibi duruyor. Şimdiye kadar Devil May Cry, Resident Evil 2: Remake, Sekiro: Shadows Die Twice gibi başarılı yapımlar çıkmış olsa da daha fazlasını görmekte zorlanacağız. Özellike Nisan ayı oyunları için bir hayli kısır geçecek.

Geçtiğimiz ay Tropico, Dead or Alive, Sekiro: Shadows Die Twice, Devil May Cry gibi oyunları oynayıp aradığımız bütün tatlarda oyunları deneyim etmiştik. Bu olayın Nisanda da yaşanacağını söylemek oldukça zor çünkü Nisan ayında çıkacak ve ses getirecek oyunların sayısı oldukça az. Biz de bugün Nisan ayı içerisinde ses getireceğini tahmin ettiğimiz 5 tane oyunu liste halinde derledik. Eğer bu ayın filmleri, dizileri listelerimize baktıysanız bu listeye de göz atsanız iyi edersiniz. Güncel olarak aylık oyunlardan haberdar da olmak istiyorsanız sitemizi takipte kalın.

Shovel KnIght: Showdown – 9 Nisan

nisan ayı oyunları

Shovel Knight kendine özgün çok sağlam bir kemik kitlesi bulunan aksiyon-platform türünde uzun soluklu bir oyundur. Shovel Knight, Yatch Club tarafından ilk olarak 26 Haziran 2014 senesinde piyasaya sürüldü. Oyunun nevi şahsına münhasır oluşu çoğu kitle tarafından çok beğenildi ve kendince bir kült haline geldi. Yeni oyunlarından tam olarak oyuna yeni olarak nelerin geleceğinden detaylıca bahsetmeye Yatch Club her halükarda oyuncuları heyecanlandırıyor. Oyun hakkında doğrudan bilgi verilmese de yeniliklerin geleceğini ve oyuncuları şaşırtacağını tahmin ediyoruz. Oyun 9 Nisan 2019 tarihinde PC, Mac, Lin, Playstation 4, Wii U, Switch, Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Mortal Kombat 11 – 23 Nisan

Mortal kombat 11

Efsanevi dövüş oyunu Mortal Kombat 11. oyunu ile 23 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek. Bir sürü yeni karakter ve göz kamaştıran yeni grafikleri ile Mortal Kombat tekrardan mağazalardaki yerini alacak. Bunların yanı sıra oyunun hikaye kısmı da oldukça heyecan verici şekilde ilerleyecek gibi duruyor. Mortal Kombat hakkında duyurulduğu günden bu yana bir sürü oyun içi video ve sinematik video paylaşıldı, sonunda beklentiler cevap bulacak. Eminiz ki seri her zamanki çıtasını koruyarak fatality konusunda bir derece daha da korkunç olacak. Nisan ayı oyunları listemizin en çok beklenen oyunu Mortal Kombat’ın çıkacağı platformlar ise Switch, Xbox One, Playstation 4, PC olarak belirlenmiştir.

Days Gone – 26 Nisan

Days Gone

Birçok kez ertelenmesi, klasik bir türün oyunu oluşuyla Days Gone bizim için bir hayal kırıklığı olacak gibi duruyordu. Yakın zamanda bir kilisede geçen, geçmişi anlatan(ki muhtemelen oyunun ana hikayesinin de bir parçasıdır.) kısım bizleri biraz da olsa heyecanlandırmayı başardı. Zombi temasını işleyecek oyun kıyamet sonrası bir dünyada geçecek. Motorumuzla amansız maceralara koşacak, oluk oluk gelen zombilerin icabına bakacağız. Oyunun övündüğü konulardan birisi ise çevre kullanımı. Etraftaki nesneleri kullanarak zombileri kelimenin tam anlamıyla ”infaz” edebileceğiz. Umarım oyun dediklerini yapabilir ve bir hayal kırıklığı olmaz. Days Gone 26 Nisan günü Playstation 4 için özel olarak çıkacak.

Super Meat Boy Forever – Nisan

nisan ayı oyunları

Zor oyunları herkes sevmez fakat Super Meat Boy bu yargıyı kıran bir oyundur. Zorluğu ile aynı bölümü tekrar tekrar oynamamıza sebep olan oyunda reflekslerinizi konuşturmanız gerekmektedir. Bir bölüm her ne kadar tekrar tekrar oynansa da oyunun bu özelliği düzgün bir şekilde kullanması sebebiyle tekrara düşmüşlük hissi yaşamıyorsunuz. Super Meat Boy Forever ise tam tarih verilmemiş olsa da Nisan 2019 içerisinde mağazalardaki yerini alacak. Oyun PC, Playstation 4, Xbox One, iOS, Android, Switch platformlarına aynı anda çıkışını gerçekleştirecek. Eğer zor ve zaman geçirmelik oyunları seviyorsanız göz atabilirsiniz. Üstelik Super Meat Boy Forever fiyat olarak da Türk oyuncuları üzmeyecek bir fiyatta olacaktır

Dauntless – Nisan

nisan ayı oyunları

Monster Hunter: Wolrd kıvamında olan Dauntless cross platform yani bütün platformlarda oynanabilir olmaya hazırlanıyor. Arkadaşlarınızla veya hiç tanımadığınız adamlarla toplanıp yeteneklerinizle devasa yaratıkları kesmek istiyorsanız bu oyun sizlik olabilir. Aksiyon-RPG oyunu olan Dauntless Nisan ayı içerisinde kesin olmayan bir tarihte PC, Switch, Playstation 4, Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Nisan ayı oyunları listemizin sonuna geldik. Eğer güncel olarak bu tarz listelerden haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip edin.

Leave A Reply

Your email address will not be published.