Bu ay çıkacak ve devam edecek Netflix dizileri (Nisan 2019)

0

Netflix her ay yeni diziler çıkararak veya halihazırdaki dizilerin devam sezonlarını yayınlayarak kalbimize taht kurmaya devam ediyor. Fakat Nisan ayı Netflix dizileri genel olarak oldukça kısır bir dönem olacak gibi duruyor. Netflix Türkiye üzerinde bu ay tam 7 farklı dizi devam edecek veya ilk defa çıkışını yapacak. Biz de sizler için Nisan ayı Netflix dizileri için bir liste oluşturduk ve bu dizilerin ne hakkında olduklarını, oyuncu kadrolarını özetledik. Bunlar haricinde harici televizyon kanallarında da çeşitli diziler çıkıyor. Bunlar Netflix’e düşmemekle beraber Türkiye’de ki kanallarda çoğunlukla gösterilmiyor. Yabancı televizyon dizilerini de derlediğimiz yazımıza buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

SabrIna 2. Sezon – 4 Nisan

Sabrina

Dizide Sabrina kendi ikili benliği ile bağdaşmaya çalışır. Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan büyük bir bela olan ailesiyle uğraşır. Pilot bölümünü Roberto Aguirre-Sacasa’nın kaleme kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Lee Toland Krieger oturuyor. Oyuncuların arasında ise Kiernan Shipka, Ross Lynch, Michelle Gomez gibi çok duymadığımız isimler var.

Our Planet – 5 Nisan

BBC’nin ünlü belgeselleri Planet Earth ve Blue Planet’in yaratıcıları tarafından hazırlanan Our Planet, dünyanın dört bir tarafındaki inanılmaz habitat çeşitliliğini tekrardan bizlere göstermeyi planlayan bir yapım olmayı hedefliyor. Netflix’in yeni belgeseli; Kuzey Afrika’nın yakan güneşinden, Buzulların soğuk dünyasından, Güney Amerika’nın canlılık fışkıran devasa yağmur ormanlarına, dünyamızın kavrulan çöllerine bizleri taşımayı hedefliyor. Netflix’in uzay sevdasını hepimiz biliyoruz. Eğer Our Planet hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız belgeseli bütün hatlarıyla incelediğimiz yazımızı okuyabilirsiniz.

You vs WIld – 10 Nisan

You vs Wild

Black Mirror: Bendersnatch bölümünden sonra interaktif dizi ve filmlere olan ilgi epey artmış görünüyor. Bunu üzerine Neftlix, hayatta kalma uzmanı, ünlü belgeselci Bear Grylls ile anlaşarak bir interaktif dizi hazırlamaya karar vermiş. Henüz çekimlerinin başlayıp başlamadığını bilmediğimiz bu dizi tam 8 bölümden oluşacak. Bu bölümler boyunca Bear Grylls ile hayatta kalma serüvenin içerisinde olarak onun seçimleri yapmasında rol oynayacağız. Ayrıca You vs Wild Nisan ayı Netflix dizileri denince ilk akla gelmeyi başardı.

New GIrl 7. Sezon – 10 Nisan

Kadın-erkek ilişkileri üzerine bir sit-com. Sevgilisinden yeni ayrılan Jess, üç erkekle birlikte aynı eve taşınmak zorunda kalır. İnsan ilişkilerinde pek başarılı olamayan Jess, evde geçirdiği süre içerisinde hem kendini geliştirme fırsatı bulacak, hem de erkeklerin dünyasını yakından tanıyacaktır. Tabii bu tanıma süreci tahmin edilen kadar basit ve hızlı olmayacaktır. New Girl dizisinin oyuncu kadrosunda Zooey Deschanel, Jake Johnson, Max Greenfield gibi isimler bulunuyor. Yönetmen koltuğundaki isim ise Elizabeth Meriwether.

No Good NIck – 15 Nisan

Nisan ayı Netflix dizileri

Rekabetçi ve kariyerine düşkün Liz ile eğlenceli ama biraz saf bir adam olan Ed iki çocuklu bir çift. İki karakter zeki bir sahtekar olan ve gizli bir amacı olduğunu bilmedikleri Nick’i (uzun haliyle Nicole) aileye kabul ediyorlar. Siena Agudong’un Nick’i canlandıracağı projenin kadrosunda David H. Steinberg ve Keetgi Kogan da yer alıyor. Yapımcılığını Netflix’in üstlendiği komediyi Andy Fickman yönetiyor ve prodüksiyonu başladı.
Kahkaha efektli komedi dizisinin başrolünde Melissa Joan Hart ve Sean Astin yer alacak.

Hakan: Muhafız 2. Sezon – 26 Nisan

Nisan ayı Netflix dizileri

Nisan ayı Netflix dizileri listemizin son sırasında Türkiye’nin tek Netflix dizisi var. Hakan: Muhafız 2. Sezonda Hakan şehri Ölümsüz’den korumaya devam edecek. Peki şehir Ölümsüz’ün elinde mi kalacak? iki kadın arasındaki aşk çıkmazında kalan Hakan nasıl bir yol izlemeye devam edeceği yeni sezonda belli olacak. 2.sezona yeni oyuncular da dahil oldu. Fragmanda Cüneyt Arkını gören seyircilerde yeni sezon oyuncuları arasında yer alıp almadığı sorusu oluştu. Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezon tanıtımında yer alan sanatçı Cüneyt Arkın, konuyla ilgili açıklama yayınladı. Sadece tanıtımda yer aldığını vurgulayan Cüneyt Arkın, yeni sezonda rol alacağı iddialarını yalanladı. 2.sezon oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk gibi oyuncular yer almaktadır. Eğer Hakan: Muhafız dizisinin yeni sezon tanıtım fragmanına göz atmak isterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

Evden Eve Nakliyat