La Casa De Papel 3. Sezon geliyor!

1

Uzun bir aradan sonra ünlü İspanyol dizisi geri dönmeye hazırlanıyor. Birçok zeka oyununu içinde barındıran La Casa De Papel için resmi olarak 3. Sezon yayın tarihi duyuruldu ve bir tanıtım fragmanı yayınlandı. Tanıtım fragmanından az da olsa bir şey anlayabilmiş olsa da daha uzun soluklu fragmanlar görmeden tahminler yapmak epey zor olacaktır. Bunun haricinde La Casa De Papel 3. Sezon oyuncu kadrosu ile ilgili bilgiler de yavaştan yerine oturmuş gibi duruyor. Gelin yeni sezon hakkında bildiğimiz her şeyi şöyle detaylıca bakalım.

La Casa De Papel bir darphane soygun hikayesini anlatıyor. Birbirini daha önce hiç tanımamış ekip bir araya gelerek birbirlerine taktıkları ülke isimleriyle darphaneyi soymaya yeltenirler. Darphanenin içerisinde tam 8 tane soyguncu bulunurken dışarıdan da ”profesör” isimli soygunun ele başı isim planları doğru bir şekilde uygulamak için elinde geleni yaparak, ekibin kulağı olur. Dizinin sonunda ise soygun başarılı bir şekilde gerçekleşir. Ekip her ne kadar kayıp vermiş olsa da sağ kalanlar kaçarlar, dağılırlar ve kendilerini kurtarırlar.

Dizinin finali hepimizi tatmin etmişti ve yeni bir sezonu beklemiyorduk diyebilir. Fakat yapılan duyuruların, basılan afişlerin üzerine yeni bir sezonun geleceği duyuruldu. Yeni sezonda, fragmandan anladığımız kadarıyla soygunu yapan ekibimiz farklı yerlere dağılmışlar ve huzurlu bir hayat sürüyorlar. Fakat her şey diledikleri gibi gitmiyor ve İspanya özel timleri ve polisler peşlerine düşüyor. Bu noktada, Denver ve Monica, Profesör ve Raquel, Rio ve Tokyo beraber huzurlu bir hayat yaşarken görüyoruz.

La Casa De Papel 3. Sezon ne zaman çıkacak?

Netflix platformunun popüler dizisi için resmi bir yayın tarihi açıklandı. Yayınladıkları tanıtım fragmanın hemen arkasından dizinin 3.sezonunun çıkış tarihini resmi olarak duyurdular. Ünlü İspanyol dizisi 19 Temmuz 2019 tarihiyle Netflix üzerinden tekrardan sevenleriyle buluşacak. Dizinin kaç bölüm süreceği, bölümlerin kaç dakika olacağına dair bir bilgi bulunmuyor. Fakat gelecekte bir fragmanın daha çıkması üzerine bu konulardan daha fazla bilgi elde edebiliriz diye tahmin ediyoruz.

La Casa De Papel 3. Sezon Oyuncuları

Ünlü İspanyol dizisinin 3. sezon kadrosunda geçen iki sezondan tanıdığımız isimler bulunuyor. Úrsula Corberó Tokyo olarak, Álvaro Morte Profesör olarak, Miguel Herrán Rio olarak, Itziar Ituño Raquel olarak, Pedro Alonso Berlin olarak, Alba Flores Nairobi olarak, Jaime Lorente Denver olarak, Esther Acebo Monica olarak, Darko Peric ise Helsinki olarak rolüne devam edecek. Bunun haricinde yeni sezonda oyuncu kadrosuna katılacağı söylenen ve büyük ihtimalle katılacak olan isim ise Nesrin Cavadzade. Bu isim ise 3. sezon içerisinde İstanbul karakterini canlandıracak. Henüz resmi bir açıklama olmasa da basın ve çoğu organ Nesrin Cevadzade’nin İstanbul karakterini canlandırmasına kesin gözüyle bakıyor. Eğer La Casa De Papel 3. sezon fragmanı çıkış yaptığı zamandan bu yana hala izlemediyseniz aşağıdaki bağlantıdan dizinin yeni sezon fragmanını izleyebilirsiniz.

1 Comment
  1. Yunus says

    La casa de papel sevdiğimiz bir dizi, bu sebeple dizinin 3 sezonunu da merak ediyoruz dizi hakkında da ayrıntılı bilgiler vermişsiniz teşekkürler fizidi.com

Leave A Reply

Your email address will not be published.