Hakan: Muhafız 2. Sezon Başladı

0

Netflix gün geçtikçe hitap ettiği ülkeleri ve kitleleri büyütmeye çalışıyor. Bu yolda da İspanyol dizilerinin ardından Türkiye için büyük bir hamle yapan Netflix, Hakan: Muhafız (The Protector) dizisini başlatmıştı. Film başlatılmadan önce de büyük bir kitle yakalayarak başarısız olma ihtimalini minimuma indirerek 14 Aralık 2018 tarihinde ilk sezonuyla seyircilerle buluştu. Şimdiyse beklenen Hakan: Muhafız 2. Sezon, Netflix üzerinden izlenebilir durumda.

Türk izleyicilerin yanı sıra dünyada da büyük bir sever kitle yakalamayı başaran Hakan: Muhafız, her ne kadar eleştirilse de Türkiye şartlarına göre güzel bir başarı elde ettiğini kabul edelim. Bu başarının da üzerine önceden çekiminin tamamlandığını bildiğimiz Hakan: Muhafız 2. Sezon bölümleri de 26 Nisan 2019 tarihinde Netflix üzerinde izlenebilir durumda. Yerli dizinin ikinci sezonu sekiz bölüm ile ilk sezondan iki bölüm daha az içeriyor. Bu durum dizinin takipçilerine üzmüş olsa da Hakan: Muhafız dizisinin 3. sezonu ile devam edeceği neredeyse kesin.

Gündemde her ne kadar dizinin Hakan: Muhafız 3. Sezon ne zaman başlayacağına dair söylentiler olsa da henüz ortada onaylanmış hiç bir şey bulunmuyor. Bunların arasında 3. sezonun çıkacak olması da dahil. Fakat 3. sezonun çıkışına kesin gözüyle bakılmasının sebebi oyuncuların, yapım ekibinin dizinin devam edeceğini vurgulaması bulunuyor. Tahminimizce ilerleyen aylarda, yeni sezonlarla ilgili açıklamalar yapılacaktır. Bu açıklamaları anlık olarak haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip etseniz iyi edersiniz.

Hakan: Muhafız

Hakan: Muhafız 2. Sezon Oyuncular

Yerli Netflix dizisi 2. sezonuna yeni oyuncular da dahil oldu. Fragmanda Cüneyt Arkını gören seyircilerde yeni sezon oyuncuları arasında yer alıp almadığı sorusu oluştu. Oynayacağına dair büyük söylentiler oluşmaya başlayınca ünlü sanatçı Cüneyt Arkın bu konuyla iligli açıklamasında sadece tanıtım oynadığını 2. sezon içerisinde bulunmayacağını söyledi. Ayrıca dizinin 2. sezon oyuncuları arasında Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Burçin Terzioğlu ve Engin Öztürk gibi oyuncular yer almakta. Bu oyuncuların çoğunu ilk sezondan hatırlamanız mümkün. Bunun dışında takibi bölümlerin içerisinde sürpriz oyuncular bulunuyor fakat onları oyuncu kadrosuna dahil etmek pek doğru olmaz. Eğer dizinin yeni sezon tanıtım fragmanına göz atmak isterseniz aşağıdan izleyebilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.