Bu ay çıkacak filmler (Mayıs 2019)

0

Nisan ayında Avengers: Endgame çıkışı sebebiyle diğer filmlere odaklanamadık. Oysa ki Shazam!, Instant Family gibi göz atmanız gereken yapımlar da çıkmıştı. Eğer ben onları çoktan izledim bana gelecekten haber ver diyorsanız doğru yerdesiniz. İşte Nisan ayında yani bu ay çıkacak filmler listemiz:

The Assasin’s Code – 3 Mayıs

Cleveland polis departmanında göreve başlayan acemi dedektif Michael, hayatını kaybeden babasının gölgesinden kurtulmak için çabalamaktadır. Michael’ın babası, o çocukken uyuşturucu skandalından hüküm görmüş bir dedektiftir. Babasının meslekten men edilmesine neden olan skandalı sorma imkanı bulamayan Micheal, hayatını onun gölgesi altında yaşamaktan fazlasıyla bunalmıştır. Ve bunun üzerine macera başlar.

Pokemon: Detective Pikach – 10 Mayıs

Bir dönemin sevilen video oyun ve anime serisi Pokémon‘un en popüler karakteri Pikachu’nun odağında olduğu canlı çekim sinema uyarlaması Pokémon Detective Pikachu listemizdeki bu sene mutlaka göz atmanız gereken filmlerden birisi. Pikachu karakterini seslendiren isim ise Deadpool karakterinden tanıdığımız Ryan Reynolds. Bu durum bizleri film için daha da çok heyecanlandırıyor. Detective Pikachu bu ay çıkacak filmler arasında en dikkat çekenlerden olmanın yanı sıra senenin de en çok beklenen filmlerinden.

Shadow – 10 Mayıs

Bu ay çıkacak filmler

Ünlü yönetmen Yimou Zhang’ın yönettiği Shadow, iki büyük hanedanın içerisinde bulunduğu iktidar savaşında, Komutan Yu ve yetiştirdiği gölge savaşçının dengeleri değiştirmesini konu ediniyor. Eğer uzak doğuda geçen filmler ilginizi çekiyorsa Shadow’a mutlaka göz atmalısınız.

John Wick: Parabellum – 16 Mayıs

Keanu Reeves’in oyunculuğu ve Chad Stahelski, David Leitch ikilisinin yönetmenliğiyle, kalitesini bozmayan bir John Wick filmi izleyeceğiz gibi duruyor. İlk filmleriyle gündemde epey yer edinen John Wick sıradaki filmi bu ay çıkacak filmler arasında yer alıyor.

Aladdin – 24 Mayıs

Bu ay çıkacak filmler

Aladdin, bütün günlerini Agrabah şehrinde pazardan yiyecek çalarak geçiren fakir bir gençtir. Saat geç olduğunda ise Aladdin gecesini şehrin çeşitli bölgelerinde uyuyarak geçirirken, gündüzlerini ise hırsızlığa ayırmaktadır. Ancak yaşam tarzına rağmen aslında Aladdin’in altın gibi bir kalbi vardır. Onun macerası, tuhaf babası tarafından zorla evlendirilmeye çalışılan bir genç kızla tanıştığı zaman başlar. Aladdin bu ay çıkacak filmler arasında genel yaş kitlesine hitap eden filmlerden birisidir.

Godzilla III: King of The Monsters

Godzilla II Canavarlar Kralı filminde, kripto-zooloji kuruluşu Monarch’ın üyeleri ortaya kahramansı bir çaba koyacaklardır çünkü aralarında güçlü Godzilla’nın da bulunduğu tanrıvari canavarlar Mothra, Rodan ve Godzilla’nın baş düşmanı Üç Başlı Kral Ghidorah birbirleriyle mücadeleye girişirler. Antik çağlara ait -ve sadece birer mit oldukları sanılan- bu süper türlerin hepsi hayata döner dönmez bir üstünlük savaşına girerek insanoğlunun varlığını tehlikeye sokarlar.

Eğer geçen ay kaçan filmlere göz atmayı unuttuysanız, buraya tıklayarak geçen ay çıkan filmlere göz bakabilirsiniz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.