Borderlands yeni oyunundan ilk fragman yayınlandı!

0

En son oyunlarını 18 Eylül 2012 tarihinde yayınlayan Gearbox Software bugün yani 27 Mart 2019 tarihinde yeni oyunları Borderlands: Mask Of Mayhem oyunun tanıtım fragmanını yayınladılar. Görünüşe bakılırsa yepyeni bir Borderlands oyunu geliyor. Bu oyunun bir devam oyunu olan Borderlands 3 mü olacak yoksa ara oyun mu olacağı henüz bilinmiyor fakat bu konuyla alakalı etrafta dedikodular dolaşıyor. Gelin Borderlands: Mask Of Mayhem ne zaman çıkacak? Devam oyunu mu olacak gelin Borderlands yeni fragmanından ne çıkardık, neler biliyoruz masaya yatıralım.

BORDERLANDS 3 GELİYOR OLABİLİR!

Bu haber yazımızı yazarken farklı bir şey keşfettik. Eğer Google üzerinden ”Gearbox Software games” araması yaparsanız listenin içerisinde Borderlands 3 oyununu da görebilirsiniz. Bunu fark ettiğimiz anda bizim de kafamızda direk ”Sıradaki oyun bir devam oyunu mu? soru işareti oluştu. Fakat yazımızın devamında bu bilgi kesin olmadığı için bunu baz alarak yazmayacağız. Şimdi gelelim diğer detaylara:Borderlans firmasının yeni oyununun isminin Borderlands: Mask Of Mayhem olacağı resmi olarak kabul edildi. Oyun hakkında hiç bir açıklamada bulunulmadan yayınlanan bu fragmanda oyunun ne tür olacağı bir devam oyunu mu olacağı hakkında en ufak bir detay bile verilmedi. Fakat tahminimizce oyuncuları biraz heyecanlandırdıktan sonra bu detaylar da verilecektir. Bunun haricinde tanıtım fragmanının yayınlanışının ardından oyuncular ”Ya bu bir mobil oyunsa veya bir Battle Royale oyunuysa?” diye sormaya başladılar. Fakat tahminimizce Gearbox Software; Blizzard, Bethesda gibi firmalarının yanlışlarından ders almıştır ve oyuncuları rahatsız edecek bir tür sunmaz. En azından öyle umuyoruz, Gearbox Software bize güven veren bir firma.

Borderlands: Mask Of Mayhem ne zaman çıkacak?

Sıradaki Borderlands 3 mü olacak mobil mi olacak derken asıl sormamız gereken soruyu unuttuk; Borderlands yeni oyunu ne zaman yayınlanacak? Hiçbir şey hakkında açıklamaya yapmayan firma bu konu hakkında da en ufak bir şey söylemedi. Fakat Gearbox Software bu oyunu bizlere 2019 sonu 2020 başı gibi ulaştırır diye tahmin ediyoruz. Fakat bu sadece bir tahmin. Kesinlikle ne zaman çıkacağını ve ne olacağını bilmek epey zor olacaktır. Her ne kadar geç çıksa da Gearbox Software markasının tekrardan yükselişi bizleri mutlu etti. Umarım başarılı bir yeni Borderlands oyunu ortaya koyarlar.

Diğer Gearbox Software Oyunları:

Gearbox Software neden mi bize güven veriyor. Çünkü firma şu zamana kadar tamamlanmamış, hatalarla dolu oyunları bizlere sunmadı. Bunun yanı sıra firma her zaman kendine özgü bir oyun stili ve dokusu kullanmaya çalıştı. Bu firmanın ünlü oyunları arasında Borderlands, Battleborn, Duke Nukem 3D, We Happy Few, Brothers in Arms Road to Hill yer alıyor. İşte Borderlands 3 olmasını umduğumuz yeni oyunun tanıtım fragmanı:

Leave A Reply

Your email address will not be published.