Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Atiye Dizisi inceleme

0 22

Atiye dizisi

Atiye Dizisinin konusu, Atiye dizisinin konusu gerçekm mi ? Atiye dizisi kaç bölüm, Atiye Netflix, Atiye dizisi fragman, Atiye 1.bölüm, Atiye dizisi izle, Atiye ne zaman gibi birçok soru soruluyor.

Atiye Dizisinin Konusu

Atiye Dizisinin Konusu ; Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve mutlu bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki kazı çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe arasındaki mistik ilişkiyi gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona bambaşka bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile ruhani arasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Atiye Netflix Dizisi

Atiye Dizisinin Oyuncuları ; Beren Saat, Metin Akdülger, Mehmet Günsür

Atiye Dizsinin en çok konuşulan yeri ise dizideki Beren Saat‘in sevişme sahnesi olmuştur.Henüz dizinin ilk bölümünde, dördüncü dakikasında ateşli bir sevişme sahnesi olmuştur.

Atiye Dizisi Kaç Bölüm

Netflix‘in yapımcılığını yaptığı Atiye dizisi ilk sezon 8 bölüm olarak gösterime girdi.

Atiye Dizisi Ne Zaman

Atiye Dizisi Netflix‘in yaptığı açıklamaya göre 27 Aralık 11:01 geçe yayına girecek.

Atiye Dizisini Nereden izleyebilirim ?

Atiye dizisini Netflix‘e üyeliği olanlar izleyebilir alternatif olarak ise tamfullhdfilmiizle adresinden izleyebilirsiniz.

Yorum Yap

Your email address will not be published.